Dane firmy

http://wallbed.pl/ | Hide away bed

Lehan

Poziomkowa 53 62-002 Suchy Las

602 44 92 44 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


http://wallbed.pl/ | Hide away bed

Szukasz oryginalnej opcji wkomponowania łóżka w zaaranżowaną przestrzeń? Zależy Ci na nowoczesnym pomyśle, który sprawi, że wnętrze nie będzie przytłoczone, a zyska na całkiem nowym wymiarze jakościowym? Postaw na rozwiązanie, jakim jest hide away bed! 

Firma wallbed.pl to przedsiębiorstwo, które z powodzeniem może zaoferować Ci właśnie takie rozwiązanie. To właśnie oni oferują najwyższej jakości łóżka chowane, które zaprojektowane są z myślą o wygodnym śnie, jak i o zachowaniu jak największej przestrzeni w ciągu dnia. Opcja ta sprawdzi się świetnie w niewielkich kawalerkach i pokojach do wynajęcia, gdzie liczy się każdy centymetr. Zajrzyj do oferty firmy i przekonaj się, że jedno z tych łóżek, sprawdziłoby się również i w Twoim lokum. Wybierz model, kolor i funkcjonalność i ciesz się oryginalnym rozwiązaniem w swoim domu! 

Opublikowano: 2018-11-21

Łóżka chowane w ścianie od tej firmy są dobrym sposobem na zaoszczędzenie przestrzeni w naszych mieszkaniach. Do tego są solidnie wykonane oraz pomysłowo zaprojektowane. :)
Opublikowane przez: timant Data: 2019-12-10 09:50:14 Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

AR-FIZ

Przybyszewskiego 44A, Poznań