Dane firmy

Catering dietetyczny Warszawa

Kapitan Cook

Rejtana 12A 62-030 Luboń

511 722 198 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Catering dietetyczny Warszawa

Ogromne uznanie jakim cieszy się marka Kapitan Cook wynika z bardzo konkretnych przesłanek. Przede wszystkim mamy do czynienia z zespołem doskonale przygotowanych ludzi, jacy potrafią opracować idealne menu pod kątem potrzeb danego klienta. Dieta jeszcze nigdy nie była tak łatwa do utrzymania – gotowe dania są dostarczane pod wskazany adres w ramach sprawnej usługi dowozu. Rozwiązania w tym zakresie zaliczane są do najlepszych na polskim rynku.

Usługa jest świadczona w największych polskich miastach, a zainteresowanych jej wykupieniem nie brakuje. Znakomicie opracowany catering dietetyczny w Warszawie jest świetną opcją dla każdego, kto chce odżywiać się doskonale, a jednocześnie cieszyć się wybornym smakiem wszystkich potraw jakie znajdą się na jego talerzu. Taka kombinacja jest możliwa na gruncie trafnego doboru dostawcy cateringu – w tym przypadku można być spokojnym o jakość.

Opublikowano: 2018-04-30

W Kapitan Cook można zjeść smacznie i zdrowo. Dla mnie przygotowali optymalne menu, dzięki temu już widzę, że waga zaczęła spadać. Brawo wy i brawo ja! :)
Opublikowane przez: nofise Data: 2019-09-19 12:33:45 Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Orthosport

Wąska 16, Szczecin

Owoce dla firm

Modra 33, Szczecin

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

Budziszyńska 29a, Szczecin