Dane firmy

Powieka opadająca

BTL Polska Sp.z o.o.

Leonidasa 49 02-239 Warszawa

226670276 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Powieka opadająca

Oferta polskiego dystrybutora firmy BTL obfituje w godne uwagi sprzęty dla gabinetów medycyny estetycznej. Które z nich szczególnie warto wybrać? Osoby mające ograniczone miejsce czy ograniczony budżet powinny zacząć od zakupów tych urządzeń, które wykonują najbardziej pożądane zabiegi. Na pewno problemem wielu osób są opadające powieki, tworzące nawisy nad oczami i dające całej twarzy smutny, zmęczony oraz stary wygląd. Firma BTL ma alternatywę dla liftingu, który do niedawna był jedyną opcją w takich przypadkach.

Jej urządzenie pozwala ujędrniać skórę powiek i usuwać zbędną tkankę tłuszczową, a wszystko to bez poważnej ingerencji. Ma to ogromne znaczenie, gdyż wiele osób obawia się inwazyjnych zabiegów przeprowadzanych w delikatnych okolicach oczu.

Warto sprawdzić możliwości tego sprzętu i wybrać go do swojego gabinetu, chętnych na jego wykorzystanie na pewno nie zabraknie. W dodatku firma BTL Polska oferuje klientom zakup urządzeń na raty, leasing czy pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

Opublikowano: 2022-11-09

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 63, Warszawa