Dane firmy

Sale konferencyjne

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Sianowska 37/2 60-431 Poznań

+48 61 663-86-88 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Sale konferencyjne

Zastanawiacie się czy trudno jest znaleźć przestronne, dobrze nagłośnione, nowoczesne sale konferencyjne w województwie świętokrzyskim? Odpowiedź brzmi: nie. Wręcz przeciwnie. W dzisiejszych czasach owo „zadanie” okazuje się prostsze niż kiedykolwiek przedtem. Dlaczego? Z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, branża eventowa w Polsce niezwykle prężnie się rozwija. Po drugie, mamy do dyspozycji portal Confero. Serwis „skupia” prawie trzy tysiące różnych hoteli, hal widowiskowo-targowych, ośrodków szkoleniowych czy centrów kongresowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wspomniana baza jest cały czas uaktualniana, dzięki czemu dotrzesz do najnowszych ofert czy pakietów promocyjnych. Możesz w tym celu skorzystać z komputera stacjonarnego, komputera, tabletu, a nawet telefonu komórkowego. Szybko, prosto i bez wysiłkiu. Chcesz spróbować? Wejdź na: confero.pl

Opublikowano: 2018-02-08

Dzięki usługom tego serwisu mamy możliwość odnalezienia odpowiedniego obiektu na konferencję czy szkolenie. Uważam, że to świetna opcja dla każdego, kto ma zamiar takie wydarzenie zorganizować. :)
Opublikowane przez: onteras Data: 2019-11-29 14:57:16 Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

AR-FIZ

Przybyszewskiego 44A, Poznań