Dane firmy

Warsztaty fotograficzne Online • https://fotografika.edu.pl/

Cool Pics Sebastian Siębor

Bruki Unisławskie 79 86-260 Unisław

+48 737 669 968 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Warsztaty fotograficzne Online • https://fotografika.edu.pl/

Warsztaty to skuteczna forma nauki, stosowana w wielu dziedzinach, także w fotografii. Na stronie internetowej fotografika.edu.pl można zapoznać się z ofertą pozwalającą między innymi na skorzystanie z opcji uczestnictwa w takim kursie.

Warsztaty fotograficzne są dostępne online. Jest to spore ułatwienie dla uczestników, którzy mogą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w interesującym ich zakresie w zaciszu własnego domu, wykorzystując do tego powszechnie dostępne urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Takie rozwiązanie znacząco oszczędza czas potrzebny na dojazd oraz umożliwia wzięcie udziału w interesującej formie doszkalania osobom mieszkającym w znacznym oddaleniu od miejsca, gdzie warsztaty byłyby przeprowadzone stacjonarnie.

Udział w takim spotkaniu online pozwala nawiązać nowe, wartościowe znajomości, co jest szczególnie istotne w branży fotografów. Wspólna pasja daje możliwość dzielenia się doświadczeniami, poznania nowych technik użytkowych podczas robienia zdjęć oraz wymiany informacji chociażby co do przydatności i jakości danego sprzętu fotograficznego.

Opublikowano: 2020-08-26

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

ODEKA SIMP FF

Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Leśna 5, Rozgarty