Dane firmy

VDR Due Diligence - Effectivedm.pl

Effectivedm.pl

-

| Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


VDR Due Diligence - Effectivedm.pl

Wsparcie dla firmy w zakresie jej bezpiecznego zarządzania to istotny element jej sukcesu. Dlatego też warto skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej effectivedm.pl i zastosować w swojej jednostce system VDR Due Diligence.

VDR, czyli Virtual Data Room, jest częścią funkcjonalnej aplikacji Effective Data Management. To niezbędne w każdej jednostce narzędzie umożliwia bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików oraz wymianę poufnych informacji w procesach transakcyjnych, jak fuzje i przejęcia. Dzięki wykorzystaniu sieci i przeglądarki internetowej nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania do systemu firmy, co nie obciąża go i nie generuje możliwości włamu. Zwiększa to bezpieczeństwo danych oraz zapewnia w pełni kontrolowaną dystrybucję i udostępnianie. 

Poprzez VDR mogą kontaktować się ze sobą wszystkie zaangażowane strony, począwszy od kierownictwa firmy, pracownika realizującego projekt, jego menadżera, kończąc na kliencie. Umożliwia to bezpieczny obieg dokumentów w kontrolowanej przestrzeni, bez obawy o ich nieautoryzowane udostępnienie na zewnątrz.

Opublikowano: 2020-08-02

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Euro Furniture

Dalston Gardens 16, Stanmore, London

Copywriter.pl

xxxxx x, Kraków

HityDiscoPolo

- -, -