Dane firmy

unilog.eu • Transport lotniczy

Uni-logistics Sp. z o.o.

Polska 19 81-339 Gdynia

58 667 99 99 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


unilog.eu • Transport lotniczy

Każda duża firma, która chce sprowadzać części z innego kraju czy wysyłać produkty do siedziby za granicą, powinna podjąć współpracę z porządnym przedsiębiorstwem spedycyjnym. Warto rozważyć również, czy lepszy jest transport lądowy, czy może lotniczy.

Obie formy przewozu mają swoje dobre i złe strony. Przewóz ciężarówkami zajmuje więcej czasu, ale wymaga o wiele mniej formalności niż transport lotniczy.

Przesyłanie towarów samolotami sprawdza się doskonale przede wszystkim w przypadku produktów spożywczych z krótkim terminem przydatności do spożycia. Jednak należy pamiętać o tym, że ruch lotniczy jest obłożony różnymi dodatkowymi przepisami, wynikającymi z zachowania środków bezpieczeństwa. Warto się z nimi zapoznać lub poprosić o pomoc specjalistów.

Usługi transportu lotniczego w oparciu o współpracę z renomowanymi operatorami lotniczymi świadczy Uni-logistics. Firma oferuje przewóz towarów na całym świecie, zawsze w temperaturze kontrolowanej, co odpowiednio zabezpiecza wszystkie przesyłki.

Opublikowano: 2020-03-29

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

APE-LP

Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Moto Handel Wojciech Nowociński

Obrońców Westerplatte 25, Rumia