Dane firmy

Alpiniści

FRATERIS-AQUA

Cicha 7 35-326 Rzeszów

+48 518 526 159 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Alpiniści

Im wyżej, tym lepiej – dla miłośników wspinaczki takie stwierdzenie może być właściwe. Jednak przeciętny człowiek ma naturalny respekt przed dużą wysokością, więc wykonywanie pewnych zadań wolimy zostawiać specjalistom. Firma Frateris-Aqua zalicza się do najlepszych firm alpinistycznych w Polsce. Dysponuje znakomitym zapleczem sprzętowym, ale przede wszystkim personalnym. Chodzi o to, aby wszystkie powierzane zlecenia były realizowane sprawnie i z gwarancją najwyższej jakości.

Połączenie pracy z pasją to kombinacja idealna i jedynie niektórzy mogą sobie na to pozwolić. Alpiniści są szczególną grupą, która ma taką szansę. Należy bowiem podkreślić, że w wielu miejscach pojawia się zapotrzebowanie na pracę wykonywaną na pewnej wysokości. Bywa ona mniejsza lub większa, ale praktycznie zawsze jest zbyt znacząca dla przeciętnego konsumenta. Stąd tak ważne jest, by wszystkie zadania w tej materii wykonywać profesjonalnie.

Opublikowano: 2017-12-07

Szczerze mówiąc marzenie o wspinaczce w wysokich Alpach traktowałem do tej pory jako jedno z tych niespełnialnych. Teraz się to zaczyna zmieniać dzięki ofertom takich firm jak ta.
Opublikowane przez: Tymon Maciejewski Data: 2018-04-13 14:36:40 Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

PRO-music

Krajobrazowa 6, Rzeszów

MUKK Architektura Wnętrz

Czajkowskiego 13, Krosno