Dane firmy

Wymiana zamków gerda warszawa | http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Pogotowie Zamkowe

Pl. Konstytucji 2 00-552 Warszawa

501 12 12 12 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Wymiana zamków gerda warszawa | http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Wychodzisz z domu, jesteś już spóźniony, nerwowo przekręcasz kluczyk w zamku, a on... łamie się w najsłabszym miejscu. Puszczają Ci nerwy, bo złamany klucz utkwił w larwie zamka i teraz nikt z domowników nie będzie mógł otworzyć drzwi do twojego powrotu. Brzmi znajomo? Nie panikuj. Wezwij firmę specjalizującą się w usługach ślusarskich.

W samym sercu województwa mazowieckiego działa autoryzowany serwis pogotowiezamkowe.com.pl. Wchodząc na jego stronę, dowiesz się, ile kosztuje wymiana zamków Gerda w Warszawie oraz zapoznasz się z kompleksową ofertą firmy, która zajmuje się także naprawą, montażem, konserwacją i serwisem. Korzystając z usług wykwalifikowanych ślusarzy, możesz liczyć na szybką i fachową pomoc, a także otwarcie drzwi bez uszkodzenia zamka. To jednak nie wszystko.

Wybierając to pogotowie zamkowe, masz pewność, że usługi świadczone są przez legalną firmę, która posiada wymaganą licencję policji, będąc tym samym jednym z liderów na rynku zabezpieczeń. Jeśli chciałbyś skontaktować się z biurem, wejdź na wyżej podaną stronę, zadzwoń, napisz maila lub odwiedź jego siedzibę.

Opublikowano: 2019-10-06

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 63, Warszawa