Dane firmy

Wyposażenie świetlicy • Kbte

Kbte

Przybrzeżna 17 62-800 Kalisz

514 048 980 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Wyposażenie świetlicy • Kbte

Szukasz ciekawego wyposażenia do świetlicy, które ucieszy dzieci? Chcesz zapewnić podopiecznym, którzy przebywają w Twojej świetlicy, ciekawe atrakcje? W takim razie odwiedź koniecznie stronę kbte.pl i sprawdź ich ofertę na profesjonalne wyposażenie świetlic, które ucieszy każde dziecko. 
Kbte to firma, która doskonale rozumie potrzeby dzieci. W ich ofercie znajdziesz profesjonalny sprzęt, który idealnie nadaje się na wyposażenie świetlicy, przedszkola lub żłobka. W swojej ofercie mają również place zabaw i wiele ciekawych akcesoriów dla dzieci, które można kupić do domu. 
Odwiedź ich stronę, zapoznaj się z ich szeroką ofertę i skontaktuj się z nimi, w celu poznania ich dokładnej oferty dla przedszkoli i żłobków. Dzięki ich pomocy wyposażysz świetlicę we wszystkie potrzebne sprzęty, które będą wielofunkcyjne i przypadną do gustu różnym grupom wiekowym dzieci. Urządź idealne miejsce do zabawy i rozwoju dzieci, które znajdują się po Twoją opieką. Z ich profesjonalną pomocą dobranie odpowiedniego sprzętu nie będzie takie trudne, jak się wydaje. 

Opublikowano: 2017-10-28

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

LING PROJECT

Górki 9B, Poznań