Dane firmy

Szklane balustrady

Glassandmore.pl

Bruzdowa 19a 02-994 Warszawa

222428348 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Szklane balustrady

Masz w domu piękne marmurowe schody i zastanawiasz się, jaką balustradę do nich zamówić? Bardzo modne, a także estetyczne są szklane balustrady wykonane z solidnego, hartowanego szkła, które jest odporne na naprężenia i uszkodzenia mechaniczne. Jest to bezpieczne szkło, które w przypadku stłuczenia rozpada się na maleńkie gładkie cząsteczki, które nikomu nie wyrządzają krzywdy.

Firma ze strony beluglass.pl projektuje i wykonuje najróżniejsze barierki z pojedynczej tafli szkła przezroczystego lub piaskowanego, a także z dwóch zalaminowanych tafli takiego samego szkła, które mogą być ozdobione dowolną grafiką. Na ogół tafle te są konstrukcjami samonośnymi montowanymi do schodów lub do ściany za pomocą specjalnego profilu balustradowego, lub rotuli, czyli mocowań punktowych. Nie oznacza to, że nie można tutaj zamówić typowych balustrad z mniejszymi taflami szklanymi pomiędzy słupkami, bo i takie firma wykonuje.

Ten rodzaj barierek idealne zgrywa się zarówno z kamieniem, jak i z drewnem, dlatego klienci coraz chętniej decydują się na szkło, które jest eleganckie, estetyczne i bardzo modne.

Opublikowano: 2019-07-07

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A, Warszawa

Elfago

Górna Droga 14, Warszawa