Dane firmy

Zmiana języka bmw

electric-tech

ks. Jakuba Jagałły 1d 10-371 Kieźliny

+48 693-759-498 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Zmiana języka bmw

Nawigacja wgrana do oprogramowania samochodu przez producenta to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które przyda się każdemu kierowcy. Jednak problem może stanowić nieobecność języka polskiego. Producenci większości marek samochodów nie wydają się zainteresowani uzupełnieniem systemu o tłumaczenie w języku polskim. Z tego powodu wielu kierowców szuka innych rozwiązań.

W sieci znaleźć można mnóstwo ofert szybkiego wgrania spolszczenia nawigacji. Wiele z nich jest wyjątkowo tanich. Należy ostrożnie do nich podchodzić. Wszelkie manipulacje przy oprogramowaniu samochodu mogą się skończyć poważną usterką, jeśli nie zostaną przeprowadzone przez specjalistę. Z tego względu warto szukać profesjonalnej, renomowanej firmy, dla której pracują doświadczeni fachowcy. Jedną z takich firm jest Electric-Tech.

Firma zajmuje się zmianą języka w samochodach BMW oraz innych, popularnych markach. Usługa jest wykonywana szybko oraz na życzenie klienta, poza zmianą napisów, istnieje możliwość wyboru polskiego lektora.

Opublikowano: 2019-04-28

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Turbo-Centrum

Kajkowo, Świetlińska 3, Ostróda