Dane firmy

Licytacje w toruniu • http://komorniktorun.eu/

FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna

16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 7 85-319 Bydgoszcz

+48 52 561 00 61 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Licytacje w toruniu • http://komorniktorun.eu/

Internauci często zastanawiają się, jak przebiegają komornicze licytacje w Toruniu oraz innych polskich miastach. Więcej informacji można uzyskać, zaglądając na stronę toruńskiej kancelarii Dariusza Filipiaka – komorniktorun.eu. Z perspektywy przeciętnego obywatela licytacje komornicze są znakomitą okazją do zakupu konkretnych dóbr w niższych cenach niż rynkowe – od biżuterii i zegarków, przez odzież i sprzęt RTV / AGD, po pojazdy i nieruchomości.

Licytacje stanowią jeden z obszarów codziennej działalności komorników. Działający przy sądach rejonowych funkcjonariusze wiedzą, w jaki sposób przeprowadzać egzekucje majątku, oczywiście na wniosek złożony po orzeczeniu sądu.

Warto wiedzieć, że nie trzeba korzystać z pomocy komornika właściwego ze względu na miejsce zamieszkania. Dla dobra sprawy powinno się powierzyć postępowanie komornikowi, który posiada niezbędne doświadczenie i jest znany ze staranności oraz profesjonalizmu. Nie każda sprawa przebiega schematycznie, więc skuteczność w działaniu i perfekcyjna znajomość prawa są bardzo pożądane.

Opublikowano: 2019-01-24

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

ODEKA SIMP FF

Toruńska 286, Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Leśna 5, Rozgarty