Dane firmy

Notesy reklamowe Poznań • http://www.studio.akcygraf.pl/

Akcygraf

Południowa 8 62-080 Rumianek

61 814 26 24 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Notesy reklamowe Poznań • http://www.studio.akcygraf.pl/

W szerokiej ofercie drukarni Akcygraf z Poznania dostępne są notesy reklamowe. Taki produkt sprawdzi się idealnie jako forma reklamy, a tym samym upominek, który można wręczać potencjalnym klientom podczas różnego rodzaju konferencji czy targów. Wykonuje się go w oparciu o indywidualną wizję zainteresowanego, co gwarantuje mu całkowite zadowolenie z efektu końcowego. Wykonywaniem każdego zlecenia zajmują się wykwalifikowani, a przede wszystkim doświadczeni w tej dziedzinie pracownicy, którzy z pewnością będą w stanie pomóc każdemu klientowi. Warto także zaznaczyć iż firma ta proponuje klientom naprawdę przystępne ceny!

Więcej informacji na temat wszystkich produktów, które można zamówić za pośrednictwem tej firmy, znaleźć można na jej stronie internetowej, która dostępna jest pod adresem studio.akcygraf.pl. 

Opublikowano: 2018-12-23

Drukarnia Akcygraf kojarzy mi się przede wszystkim z wysoką jakością. Zarówno jeśli chodzi o druk offsetowy, jak i kalendarze czy katalogi reklamowe, współpraca z nimi była bardzo profesjonalna.
Opublikowane przez: ixmer Data: 2019-04-11 12:10:09 Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

LING PROJECT

Górki 9B, Poznań