Dane firmy

Szkatułki drewniane

Deco Skład Karolina Ratajczak

Firlika 18a 60-692 Poznań

514 626 629 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Szkatułki drewniane

Deco Skład to sklep, wspólnie z którym tchniesz w swoje mieszkanie nowe życie. Ofertą firmy są przeróżne dodatki i akcesoria do domu takie jak lampy, świece zapachowe, zegary, szklane i porcelanowe wazony, szkatułki drewniane, ozdobne kwietniki i wiele innych. Bez znaczenia czy wolisz klasyczne i minimalistyczne wzory, czy jesteś fanem innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań – asortyment w sklepie jest tak szeroki, że każdy odszuka tam rzecz, która będzie idealnie wpasowywać się w jego ulubiony styl.

Co ważne poza lokalem stacjonarnym, firma prowadzi stronę internetową, na której również można dostać ich produkty. W związku z tym do zakupów tam nie muszą ograniczać się wyłącznie osoby mieszkające w pobliżu sklepu stacjonarnego, ale także te, które żyją znacznie dalej. Wydaje się być to znaczącym udogodnieniem dla osób mieszkających na kompletnie innym krańcu kraju.

Opublikowano: 2018-12-19

Kupiłem od firmy Deco Skład szkatułkę drewnianą dla swojej dziewczyny by tam zbierała swoją biżuterię i się bardzo z owego prezentu ucieszyła.
Opublikowane przez: Fryderyk Zieliński Data: 2019-03-26 11:17:57 Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

LING PROJECT

Górki 9B, Poznań