Dane firmy

Bluzka body damskie

Butik-Kesi

Sadowa 3 95-054 Ksawerów

422072665 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (2 z 1 głosów):


Bluzka body damskie

Szeroka oferta odzieży damskiej dla stylowych i nowoczesnych pań – właśnie tak wyglądają propozycje przygotowane przez Butik Kesi. To miejsce, w którym kobiety znajdą najwyższej jakości stroje na różne okazje, w tym przede wszystkim takie, jakie można nosić każdego dnia. Rozwiązania oferowane przez polecany sklep to wyroby najlepszych producentów, w których każdy detal jest dopracowany. Najlepiej przekonać się o tym we własnym zakresie, składając zamówienie.

Sporym powodzeniem wśród pań cieszy się bluzka typu damskie body. To interesująca opcja, jaka świetnie podkreśla kobiece kształty, jest wygodna i naprawdę atrakcyjna wizualnie. Można wybierać spośród różnych wariantów, a szczególnie popularny jest model w kolorze czarnym. Polecany sklep to wiele krojów, wzorów oraz odmiennych rozmiarów odzieży dostosowanej do potrzeb szerokiego grona konsumentek.

Opublikowano: 2018-08-22

Ja dla mojej dziewczyny w tajemnicy i to na komputerze kumpla zakupiłem parę par ciuszków , takich które ona lubi nosić. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.
Opublikowane przez: Szymon Jasiński Data: 2018-08-29 13:56:10 Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Iluzjonista Maciej Pol

Jana Kilińskiego 7B, Łęczyca

ŁódźPodłogi.pl - Dąbex

Wydawnicza 1, Łódź

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów