Dane firmy

Kuchnie na zamówienie

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

Konarzewskiego 24 62-030 Luboń

61 8102-279 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Kuchnie na zamówienie

Meble kuchenne najlepiej wykonywać na zamówienie. Dzięki temu można dobrze zagospodarować nawet niewielkich rozmiarów kuchnię i bez problemu pomieścić w niej wszystkie niezbędne sprzęty. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje meble kuchenne  były nie tylko pojemne i dobrze poustawiane, ale również bardzo trwałe, to już teraz odwiedź stronę internetową meble-kuchennepoznan.pl i sprawdź ich ofertę. U nich możesz zamówić wysokiej jakości kuchnie wykonywane na wymiar, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie meble zmieszczą się w Twoim mieszkaniu i będą dopasowane do Twoich potrzeb. 
Jeśli interesują Cię kuchnie na zamówienie w Poznaniu, to zapoznaj się już teraz z ich ofertą na stronie. Firma P.P.H.U. Jarosław Lipiak to najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o wykonywanie mebli na wymiar. Znają się doskonale na swojej pracy i wiedzą, w jaki sposób poustawiać meble nawet na niewielkiej przestrzeni, aby prezentowały się ładnie i estetycznie oraz pomieściły jak najwięcej sprzętów. 

Opublikowano: 2018-01-23

Własnie od nich zamówiłem sobie kuchnię i musze się wypowiedzieć, że było wszystko na czas, wg projektu i idealnie wykonane.
Opublikowane przez: Aleksandra Woźniak Data: 2018-03-23 15:59:13 Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

THINK Sp. z o.o.

Rubież 46, Poznań

MrGadget24

Fabryczna 9B, Chodzież

LING PROJECT

Górki 9B, Poznań