Dane firmy

Mata do zabawy

HEZE Anna Wójcik - Samdlamam.pl

Lisów 88 B 21-100 Lubartów

574 260 096 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Mata do zabawy

Klasyczna mata piankowa czy stymulująca rozwój mata edukacyjna? To pytanie z całą pewnością zadaje sobie wielu rodziców. Nowoczesny sklep internetowy SamDlaMam.pl przygotował specjalną ofertę, w której dostępnych jest kilkadziesiąt modeli mat dla dzieci, które zainspirują twoją pociechę do kreatywnej zabawy oraz rozwiną jej wyobraźnię.

Mata do zabawy to przede wszystkim komfort dla twojego dziecka, ale również dla ciebie. Miękka powierzchnia maty daje gwarancję bezpieczeństwa maluszka na każdym etapie jego rozwoju. Jest ona szczególnie przydatna, gdy dziecko zaczyna pełzać, przewracać się z boczku na boczek czy też raczkować. Ciekawy design oraz kontrastujące ze sobą barwy zachęcą maluszka do zabawy i aktywności ruchowej, wpływając pozytywnie na jego rozwój. Jednocześnie maty do zabawy dają się łatwo składać, dzięki czemu ich przechowanie czy przewiezienie jest niezmiernie proste.

Opublikowano: 2017-12-13

Myślę, że zakup maty do zabawy dla mojego dziecka okazał się strzałem w dziesiątkę. Zauważyłam, że dziecko jest na niej bardziej aktywne ruchowo, co z pewnością wpływa pozytwynie na jego rozwój.
Opublikowane przez: intenero Data: 2018-03-01 10:29:29 Ocena: 4.91

Pozostałe firmy z tej lokalizacji